KONST / Litografier / Färglitografi 13903183

nr 1390 3183

Sven Inge Höglund Demonér

(1935-2008), Sverige

Färglitografi, Sven Inge Höglund (1935-2008), Sverige. Komposition. Signerad, numrerad 26/80, -91, bladets mått: 57x59, yttermått inklusive ram: 86x65 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 12 april 2021
kl 20:05:03

Sven Inge Höglund Demonér

Läs mer om Sven Inge Höglund Demonér